Klasmod Kabinlerin Teknik Özellikleri
1- Klasmod polyester kabin sistemini oluşturan tüm duvar ve çatı panelleri meydana getiren paneller ( CTP ) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden çift cidarlı sandivic panel ( Sandwich Panels ) olarak ve arası 3,5 cm kalınlığında 40 dansete poliüretan köpük enjekte edilerek sandviç panel olarak imal edilmektedir. Ses ve ısıya karşı izolasyonludur.
2- Klasmod modüler kabin sisteminin panellerini sert poliüretan köpük ve panellerin birleşim yapıldıktan sonra antibakteriyal silikon ile yalıtarak su, kar, toz ve ses e karşı izolasyonu yanında hijyenik bir görüntü sağlamaktadır.
3- Klasmod kabin ( CTP ) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden yapılmış Klasmod un dış yüzeyi de gel-coat pigment pasta karışımı kırık beyaz boya ile kaplandığı için kolayca yıkanıp temizlenebilir. Ultroviole ışınlarına karşı Güneşten etkilenmez. Dış ve iç yüzey paneller atmosferik şartlara ve antikorrozif özelliğe sahiptir, yıkanabilir paslanmaz ,çürümez kolay temizlenir ve panellerin 400 kğ darbeye ve ağırlığa dayanabilir özelliklere sahiptir.
4- Klasmod kabinin oluşturan panellerini iç ve dış yüzeylerin + 60 derece güneşin ultravioleli karşı dayanıklı ve - 50 derece soğuğa dayanıklı neolu kırık beyaz renkte jelkot malzeme ile imal edilmektedir.
5- Klasmod kabinin alüminyum pencere çerçeveleri beyaz elokrostatik boya ile boyanmıştır. Alüminyum profil içinde 4 mm kalınlığında temperlenmiş oto camı kullanılmıştır. Cam kırıldığı zaman insana zarar vermeyecek özelliktedir.
6- Klasmod kabin içinde komple 2,5 enye kaplo elektrik tesisatı döşenmiştir. Kabinin köşelerinde 16 a otomatik simens marka sigorta ve Viko marka topraklı priz, anahtar ve telefon prizi kullanılmaktadır. Kabinin tavanında simit florosanlı aydınlatma armatörü vardır.
7- Klasmod kabinin kapısı beyaz renkte, elektrostatik toz boyalı alüminyum profiller kullanılmakta panelin kapısında 3 adet menteşe ile monte edilmiş olup kapılarda İTO marka kilit kullanılmıştır. Kapının alt aynası poliüretanlı cift cidarlı panel kullanılmıştır. Kapının penceresi 4 mm kalınlığında cam takılmıştır. Kabinlerimiz Kapı Ölçüleri Standarttır. Standart kapı ölçüsü Genişlik :71 cm Yükseklik: 186 cm.
8- Klasmod kabinin zemini 1,5 mm kalınlığında metal profil Şase malzemeden imal edilmiştir. Profil şase antipas boya ile boyanmıştır. Profil şase üzerine 16 mm kalınlığında betopan malzeme ile döşeli olup betopan malzeme üzerine endüstriyel rapid boncuk mavi boya ile zemin komple boyanmıştır.
9- Klasmod kabin sistemlerinde kullanılan tüm malzemeler TSE belgelidir.
10- Kabinler imalat ve işçilik hatalarına karşı en az 1 Sene garantilidir.
11- Klasmod kabinler üzerine Klasmod markalı Alüminyum ve yapışkan Etiket vardır. Kabini üzerindeki etiketler çıkartıldığı zaman Klasmod kabin Garanti kapsamından çıkar.
12- Alıcı kişi Sipariş verirken Klasmod kabinin kapı ve pencere konumları ve yönlerini alıcı kişi kesinlikle bildirmelidir.
13- Montaj Alıcının yapacağı işler aldığınız kabinin ölçüsünde 10 cm yüksekliğinde beton dökülüp beton zemine dökümün de kabinin köşelerine gelecek şekilde betonun içine 10 x 10 cm lik ahşap takoz yerleştirilir beton kuruduktan sonra kabinin içinden 4 köşesinden takoza veya betona isabet ederek 4 adet dübel ile sabitlenmesi ve dışarıdan elektrik ve su bağlantısı alıcı kişi tarafından yapılır.
14- Klasmod Kabinler Teslimat İSTANBUL içi şirketimize aittir İSTANBUL dışı alıcıya aittir. Kabin teslimi Kamyon üzeri olup kamyon yanaştığı yere kadar teslim edilir. Kabin yerleşmesinde veya konulacağı sıkıntılı yerlerde Duvar atlatılması ve uzak yere koymalarda vinç gerekiyorsa vinç ücreti ve aktarmalar alıcıya aittir.